Kdo jsme
a co nabízíme?

Pikora Invest je společnost nabízející nezávislou správu majetku, kde pod jednou střechou najdete vše, co potřebujete: od pořízení majetku, jeho správy až po dědictví.

Zkrátka pomáháme lidem udržet majetek pro příští generace, aniž by se museli o něco starat. Našim cílem je pohodlí klienta. Klient jen dostává pravidelné zprávy o stavu a vývoji jeho majetku a plánech dalších investic. Investor tak může, ale nemusí do investování zasahovat.

Pikora Invest se stará o hmotný i nehmotný majetek. Optimalizuje jeho výnos, zařídí pronájem, pacht, pojištění, ale i reinvestici dividendy.

Pikora Invest nabízí nadstandardní diverzifikaci investic tím, že využívá vlastních alternativních fondů kolektivního investování do českých a amerických akcií, kryptoaktiv a pozemků. Tato investiční zařízení jsou zapsaná u České národní banky. Pikora Invest s.r.o. ovšem při výkonu své činnosti nepodléhá dohledu České národní banky. Zajímavostí těchto alternativních fondů je, že na rozdíl od jiných fondů, zde nejsou poplatky hlavně odvíjeny od investované částky, ale od zhodnocení, což je podle nás férovější přístup.

Pikora Invest je v investicích dost konzervativní, protože jí primárně nejde o rychlé zbohatnutí klienta, ale spíš o klidné uchování hodnoty. Staletími je přitom jako uchovatel hodnoty vyzkoušené zlato a další drahé kovy. Ty umí Pikora Invest pořídit za velmi výhodných podmínek.

Pikora Invest ovšem připravuje majetek i na nepříjemné situace vytvořením nadačních fondů. Ty umožní snadnou správu majetku i v případě nečekaného úmrtí. Navíc ochrání majetek proti lehkovážnému chování některých členů rodiny. Nadace přitom mohou být jak české, tak zahraniční např. Lichtenštejnské. Na rozdíl od klasického dědictví umožní nadace i dědictví podmíněné.

Pro koho je Pikora Invest zajímavý?

  • Pro klienty, kteří mají větší majetek, ale už se o něj nechtějí starat
  • Starání se o majetek chtějí přenechat na profesionála
  • Pro lidi, kteří chtějí zhodnotit a zachovat majetek pro příští generace při rozumné míře rizika
  • Pro lidi, jejichž cílem není rychlé zbohatnutí, ale uchování hodnoty

Potenciální klienti:

movití jednotlivci, jako třeba podnikatelé, kteří prodali firmu a odcházejí do důchodu, vrcholoví sportovci, přední umělci, municipality, církve, nadace, bytová družstva

Kontakt:

Telefon: 776 888 228
Mail: vladimir@pikorainvest.cz

Disclaimer: 

Fondy ani jejich správci nepodléhají dohledu České národní banky. Investice je určena výhradně pro kvalifikované investory ve smyslu zákona č. 240/2013 Sb.